Kalendarze książkowe z miękką, miłą w dotyku okładką to ekskluzywny atrybut pracownika w biurze każdej firmy, pozwalający znakomicie zorganizować sobie czas. Koniec z zapomnianymi spotkaniami lub ważnymi zadaniami do wykonania. Poręczny format ułatwia użytkowanie kalendarza.

Format: A5, B6
Nakład: 20, 50, 100szt.
Okładka
Okładka kalendarza drukowana jest techniką cyfrową full kolor (CMYK). Zadruk full kolor pozwala na dowolne opracowanie graficzne, czyli umieszczanie znaków firmowych, zdjęć, tekstów w dowolnych kolorach.

Dodatkowo okładka foliowana jest folią błysk. Folia błysk zdecydowanie ożywia kolor. Foliowanie zabezpiecza okładkę kalendarza i zwiększa jego trwałość. Folia chroni lepiej niż lakier UV.

Okładkę drukujemy na papierze satynowym 200g/m2. Następnie jest foliowana, wykrawana i oklejana. Pomiędzy tekturą a zadrukowaną przednią okładką umieszczana jest gąbka introligatorska, dzięki czemu uzyskujemy efekt wypukłości. Nadaje to kalendarzowi ekskluzywnego wyglądu i sprawia, że jest miły w dotyku.
 
Kalendarium
Kalendarium składa się z 350 stron wydrukowanych na wysoko bielonym papierze offsetowym 80g/m2.
Wkładki kalendarza są w kolorze białym.

Oprócz sobót i niedziel, które są umieszczone razem, każdy dzień miesiąca to osobna strona. Żadne ważne spotkanie nie umknie uwadze dzięki możliwości zapisania notatki o nim przy liczbie odpowiadającej danej godzinie.

Dolne rogi kartek można dzięki ich perforacji łatwo oderwać, a co za tym idzie błyskawicznie otworzyć kalendarz na stronie z aktualną datą. Dodatkowo kalendarze posiadają zakładkę wykonaną ze wstążki.

Kolejne miesiące oznaczone są kolorowym, naprzemiennym nadrukiem na krawędziach stron, co ułatwia otwarcie kalendarza w wybranym miejscu.

W kalendarzu znajduje się miejsce na wpisanie danych osobowych, dzięki czemu nie istnieje problem z identyfikacją właściciela. Umieszczone są także zawsze przydatne informacje o numerach kierunkowych krajowych oraz międzynarodowych, kalendarium i plan roku bieżącego oraz następnego, wykaz dni świątecznych i popularnych, kalendarz stuletni, daty imienin, schemat stref czasowych. Jeżeli przyjdzie nam nocować w obcym mieście można skorzystać ze spisu wyranych hoteli w Polsce. Standardowo na końcu kalendarza znajduje się miejsce na zapisanie kontaktów w skorowidzu oraz miejsce na ważne notatki.