Nalepki wielkoformatowe
Drukowane na wielkoformatowych ploterach atramentowych SEIKO ColorPainter 100S, SEIKO ColorPainter 64s.

Dostępne media/podłoża do druku:

Folia monomeryczna błyszcząca lub matowa
3-letnia samoprzylepna folia walcowana ogólnego zastosowania, przeznaczona do aplikacji na płaskie powierzchnie - tablice, szyldy, plansze naklejane na twarde podloża, itp. W przypadku aplikacji na pojazdach zalecamy laminowanie w celu zabezpieczenia wydruków przed uszkodzeniami mechanicznymi.
Gwarancja 1 rok
szer. 1500mm.

Folia monomeryczna przezroczysta
3-letnia samoprzylepna folia walcowana ogólnego zastosowania, przeznaczona do aplikacji na płaskie powierzchnie. Wydruk nie jest kryjący co uniemożliwia aplikacje na powierzchnie w kolorze innym niż biały. Folia może być stosowana do kasetonów, jednak znacznie lepsze efekty uzyskamy wykorzystując folie dedykowane do reklam podświetlanych: backprint lub backlit samoprzylepny. Folia naklejona na szyby daje efekt witrażu.
Gwarancja 1 rok
szer. 1500mm.

Folia OneWayVision
Folia samoprzylepna perforowana, przeznaczona do wyklejania na szybach pojazdów lub witryn sklepowych. Folia redukuje o ok.50 % światło wpadające do pomieszczenia umożliwiając jednocześnie osobom wewnątrz pomieszczenia kontakt ze światem zewnętrznym
Gwarancja 1 rok
szer. 1300mm.

Backprint folia do podświetleń
Folia poliestrowa pokryta warstwą wchłaniającą atrament i doskonale rozpraszającą światło. Wydruk wykonywany jest w lustrze, a gruby poliestrowy podkład zabezpiecza wydruk przed uszkodzeniem. Wymaga stałego mocnego podświetlenia, oferując żywe nasycone kolory.
Gwarancja 1 rok
szer. 1300mm.

Backlit folia samoprzylepna do podświetleń
5-letnia samoprzylepna folia polimerowa przeznaczona do aplikacji na powierzchnie płaskie i o niewielkich krzywiznach. Przepuszcza i rozprasza ok.40 % światła. Oferuje doskonałe efekty także bez włączonego podświetlenia.
Gwarancja 1 rok
szer. 1500mm.

Folia wylewana na powierzchnie niepłaskie
5-letnia samoprzylepna folia wylewana, przeznaczona do aplikacji na powierzchniach mocno zakrzywionych np. pojazdy z głębokimi przetłoczeniami. Aplikacja wymaga dużego doświadczenia i umiejętnego posługiwania się m.in. nagrzewnicą. W celu zabezpieczenia wydruków przed uszkodzeniami mechanicznymi zalecamy laminowanie dedykowanym laminatem wylewanym.
Gwarancja 2 lata.
szer. 1300mm.

Dodatkowe usługi:
Naklejanie na piankę 5 mm
Naklejanie na płytę pcv 3 mm
Naklejanie na płytę pcv 5 mm
Naklejanie na tekturę falistą 5 mm
Naklejanie na tekturę litą 2 mm
Oprawa w listwy okrągłe (max 1300mm)
Laminowanie folią wylewaną błyszczącą
Laminowanie folią ochronną matową 
Laminowanie folią ochronną błyszczącą 
Wycinanie ploterowe (dowolnych kształtów)
Oczkowanie - podziałka 50 cm
Nacinanie ploterowe folii
Zgrzewanie krawędzi banera
Naklejanie na podkład magnetyczny 0,6 mm 
Oprawa w listy prostokatne wzdłuż krótszego boku
Oprawa w listy prostokatne wzdłuż dłuższego boku